Apel podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2025/2026 w klasach 1-3.
W dniu 23 czerwca odbył się apel podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2025/2026, podczas którego zostały wręczone dyplomy i nagrody za udział w różnorodnych konkursach. Wyróżnienie otrzymali również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole. Podsumowaniem była pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.
